Střechy Haná

 Váš dodavatel materiálů pro střechy, fasády, izolace

Izolace pro střechy


Tepelné izolace - URSA


Tepelné izolace - URSA

Společnost URSA CZ s.r.o. je jedním z předních dodavatelů tepelných, akustických a protipožárních izolací na českém trhu. Na českém trhu jsou v současné době dvě základní skupiny produktů:

- tepelné izolace ze skelné vlny URSA GLASSWOOL
- tepelné izolace z extrudovaného polystyrénu URSA XPS

Officiální stránky: http://www.ursa.cz/

Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.Tepelné izolace - ROCKWOOL


Izolace ROCKWOOL
Kamennou minerální vlnu lze použít v mnoha oblastech stavebnictví. Vlastnosti kamenné vlny ROCKWOOL umožňují její využití v oblastech, kde je požadována tepelná izolace, zvýšená požární ochrana nebo vyšší akustické požadavky stavebních konstrukcí.

Díky svým jedinečným vlastnostem kamenná vlna splňuje nejpřísnější kritéria a požadavky norem pro zateplování budov. Její použití přináší řadu výhod.

Officiální stránky: http://www.rockwool.cz/

Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.Izolační hmoty - P-SYSTEMS s.r.o.


Izolační hmoty - BACHL

Polystyren výroba

Pěnový polystyren (EPS) vyrábíme ve standartních variantách a to jako tradiční bílý a dále pak tzv. černý, kdy se příměsí grafitu získává výrobek nové generace s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi.

Dle rozlišení napětí v tlaku se výrobky dále dělí na polystyren fasádní, střešní, podlahový a soklový. Výrobou a prodejem polystyrenu však naše nabídka nekončí - pro naše zákazníky poskytujeme odborné poradenství v oblasti zateplení a izolačních materiálů přímo z našeho skladu společně s polystyrenem nabízíme komplexní sortiment dalších izolačních materiálů včetně drobného spojovacího materiálu pro montáž zateplovacích prvků. Na objednávku pak nabízíme výrobu atypických dílců polystyrenu, mezi nejžádanější zde patří spádové klíny pro střešní izolace.

O POLYSTYRENU

Pěnový polystyren EPS patří mezi nejpoužívanější tepelně izolační materiály.

 

Dlouhodobá úspěšná aplikace tepelných izolací z pěnového polystyrenu na celém světě prokázala, že výborných vlastností EPS je možno výhodně využít v celé řadě stavebních konstrukcí, nejčastěji pro tepelné izolace střech, fasád, podlah i stropů.

EPS se používá zejména ve stavebnictví pro izolace plochých a šikmých střech, izolace podlah,izolace stěn a pro sendvičové panely.

Využití má k zateplení stávajících budov a jako přísada do betonu či izolačních omítek, pro lehké výplně, dekorační nebo tvarovací prvky a automobilové nástavby.

Polystyren se využívá v zemědělství pro vylepšení těžkých půd a jako kypřící prostředek.

Polystyren se také používá v obalovém průmyslu pro balení průmyslových výrobků a potravin, v elektrotechnice, pro bezpečnost a ochranu zdraví na dětské autosedačky, bezpečnostní helmy, záchranné vesty, pro výrobu modelů i forem a v dalších oborech.

P-SYSTEMS s.r.o.

Polystyren EPS

FASÁDNÍ

Fasádní polystyren patří mezi nejčastěji realizované zateplení domů. Fasádní polystyren vyniká svými výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, snadnou opracovatelnosti a nízkou hmotností, která nezatěžuje obvodové zdivo zateplovaných staveb.

STŘEŠNÍ

Střešní polystyren slouží k zateplení ploché nebo šikmé střechy. Díky tepelně izolačním vlastnostem nám pomáhá bránit únikům tepla z objektu. Do těchto konstrukcí je vhodný právě střešní polystyren se sníženou hořlavostí a s vysokými požadavky na zatížení.

PODLAHOVÝ

Podlahový polystyren se používá nejen k tepelnému izolování podlah, ale také k útlumu kročejového hluku. Používá se jak do těžkých podlah, tak i do lehkých plovoucích podlah.

SOKLOVÝ

SOKLOVÝ polystyren je přímo určen pro zateplení soklové části fasádních systémů. Maximální pevnost v tlaku, nízká nasákavost a mrazuvzdornost dokonale splňuje požadavek na izolaci podzemních částí budov, základů, podlah bez požadavku na útlum kročejového hluku. Vhodný je zejména pro odstranění obvyklého tepelného mostu v oblasti přechodu stěny na betonový základ a vytvoření spolehlivého detailu ukončení hydroizolace. Využíván je podobně jako desky XPS a PERIMETR na izolaci spodní stavby a přímém styku s vlhkostí, např. základové desky, suterény, podlahy bazénů, ploché střechy, terasy apod.

P-SYSTEMS s.r.o.

Polystyren s GRAFITEM

Izolační desky šedého polystyrenu patří mezi grafitové izolanty EPS nové generace se zvýšeným izolačním účinkem. Desky obsahují nanočástice grafitu, které odráží teplo k jeho zdroji a tak zvyšují izolační účinek a úsporu energie až o 20%. Jsou určeny zejména pro vnější tepelně izolační systémy, energeticky úsporné domy a pasivní stavby. Používají se jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby.

Polystyren EXTRUDOVANÝ XPS

Extrudovaný polystyren je určený k zateplení soklů, izolací tepelných mostů, zateplení stěn kde dochází ke styku se zemí, ale také nachází využití jako tepelný izolant střech, teras a také bazénů. Pro náročné použití, může být extrudovaný polystyren XPS použit i k zateplení fasád především u pasivních a nízkoenergetických domů. Extrudovaný polystyren je moderní tepelně izolační materiál, který vyniká svou dlouhou životností, nenasákavostí a skvělými tepelně izolačními vlastnostmi díky kterým je vyhledávaným materiálem využívaným ve stavebnictví.

Officiální stránky: https://www.p-systems.cz/

Rádi Vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.

 
Úvod

Střešní krytiny a izolace

Prosvětlovací systémy

Klempířské prvky -
lišty NA MÍRU

Tepelné izolace

Akční zboží

Novinky

O nás

Kontakt

Poptávka

Ceník dopravy

Individuální přístup
ŘEZY NA MÍRU
ŘEZY NA MÍRU
Střešní krytiny a izolace Prosvětlovací systémy Klempířské prvky na míru - lišty Poptávka

Kontakt O nás Akční zboží Novinky Napište nám Navštívit nás na Facebooku - www.facebook.com/strechy.izolace facebook.com/strechy.izolace
CZIN.eu
Portál Olomouc - informační portál města

Asfaltové šindele Kerabit | Střešní tašky Bramac, Mediterran, Tondach | Střešní krytina Eternit | Trapézové plechy Satjam | Asfaltové hydroizolační pásy - KVK PARABIT, a.s. | Tepelné izolace Ursa, ROCKWOOL, Bachl, DCD Ideal | Střešní doplňky

Tento web NEPOUŽÍVÁ žádné cookies. Používáme pouze session k zabezpečení funkčnosti stránek.
© 2017-2022 Bronislav Kozák